Menu
Durf te Verbinden, het begint bij jezelf

Durf te Verbinden, het begint bij jezelf

Het kan nog zo donker zijn. Als je het durft te omarmen, wordt het altijd weer licht

Over het boek

Dit boek is bedoeld voor iedereen die voorbij zijn angsten en/of onzekerheden wil komen en zijn verlangen om wil zetten in actie. Of dat nu privé of zakelijk is.

Het is een boek voor betrokken, zorgzame en hardwerkende mensen die nog geen goed zelfbeeld hebben en het moeilijk vinden om met compassie naar zichzelf te kijken. Ze stellen hoge eisen aan zichzelf, zijn kritisch op hun handelen en zien vooral hoe ze de dingen beter kunnen doen.


Kernboodschap

Door jezelf te leren kennen, begrijpen en accepteren kun je bouwen aan het vertrouwen dat nodig is om voorbij je angsten en onzekerheden te komen en jouw verlangen om te zetten in actie.

Het kan nog zo donker zijn. Als je het durft te omarmen, wordt het altijd weer licht.


Boeklancering

28 november 2025 is de boeklancering in Theater de Tamboer in Hoogeveen. Wil je erbij zijn? Meld je dan aan met je naam, emailadres en telefoonnummer via info@durfteverbinden.nl onder vermelding van BOEK.

 

Overzicht

28 november beschikbaar

Pre-order prijs € 24,95

Heb je vragen of hulp nodig bij je keuze?

We denken graag met je mee.

Neem contact op

Bekijk veelgestelde vragen